![414012828_376610321422353_7771023335227999210_n](http://school3bershad.vn.ua/wp-content/uploads/2024/01/414012828_376610321422353_7771023335227999210_n-678x381.jpg)
З метою виховання естетичного смаку засобами театрального мистецтва, популяризації драматичних творів, розширення знань про театр, формування культурного глядача 22 грудня учні 6-их класів Бершадського ліцею та вчителі Попук В.М, Кирильчук Л. В., Кушнір С.В., Шевчук Ю. Б. здійснили поїздку в смт. Тростянець на перегляд вистави "Ніч перед різдвом" за твором М. В. Гоголя.
Завдяки чудовій акторській грі, прекрасним декораціям, ми поринули в атмосферу українських традицій, фантастики: в останній день перед Різдвом, коли настала зимова ясна ніч, глянули зірки, місяць велично виплив на небо просвітити добрим людям, щоб усім весело колядувати і славити і Христа…
Дякуємо організаторам вистави і поїздки. А найбільша щира подяка нашим захисникам і захисницям за можливість святкувати Різдво в родинному колі!