Перша екскурсія до районної бібліотеки

Іще з самого народження кожна людина починає свою цікаву і найбільш довготривалу дружбу із книгами. Книги супроводжують нас протягом усього життя: із них ми вперше чуємо колискову, читаємо першу казку…

Прагнучи привити наймолодшим школярикам нашої школи любов до книги, ми вирушили на екскурсію до районної бібліотеки. Бібліотекарі приготували першокласникам захоплюючу передноворічну виставу, знайомили із бібліотекою і її жителями – найцікавішими книжечками і журналами. По завершенні зустрічі до дітей прийшов справжній Святий Миколай. Він привітав дітей із наступаючими новорічними святами і подарував смачні солодкі подарунки.

Та, напевно, найдорожчим дарунком для малечі були подарунки від бібліотекарів – дитячі газети та журнали. Діти щиро дякували за цікаву екскурсію.20161219_121632-1