Перша локація

Кожна вдала справа має обов’язкові складові: ідея, той, хто підтримає, той, хто виконає і, звичайно результат роботи, сповнений позитивними і світлими емоціями.

18.03.16 – є особливим днем у календарі Бершадського краю. Саме цього погожого ранку стартувала ініціатива «Дерева Миру». Учасниками першої локації були учні 10-х класів Бершадської ЗОШ №3. Майбутні випускники ретельно підготувались до події, відчуваючи відповідальність, яка була на них покладена. Хвилювання, невідомість, не прості погодні умови… Та, завдяки організованості класних керівників Петрожицькій Ліні Миколаївні і Хлопчик Наталії Володимирівні, ми виїхали о 10.30 до лісового господарства у с. Поташня.

Тема МИРУ була у наших думках, серцях і руках, так як везли з собою голубів миру, які згодом прикріпили на висаджені дерева. По приїзду до зазначеної локації, ми занурились у казковий світ природи, де на нас чекали представники лісового господарства. Дорога до місця висаджень пролягала через весняний ліс.

Місце висадки дерев – це сумна, позбавлена життя, порожнеча. Тішило одне –  наші добрі наміри, під керівництвом фахівців лісового господарства, вдихнуть життя і земля оживе.

Перед посадкою Дерев Миру директор Бершадського  лісового господарства Краснєєв Микола  Володимирович розповів про культуру і провів детальний інструктаж.

Висаджували чорний горіх, який родом з Північної Америки. В Україні найпоширеніший він у лісах Вінниччини. Має цінну, майже чорну деревину.

Сіянці були крихітні, тому кожне деревце брали бережно у руки, ніби немовля, примовляючи щасливу долю.

Роботу було завершено… Втома і радість – два головних відчуття, які переповнювали активістів. Місія позаду, а попереду – любування і пригощання на лоні природи. Природня краса і гостинність працівників лісового господарства були приємним завершенням події.

Завдяки активності та свідомості учнів  Бершадської ЗОШ №3 було висаджено 600 Дерев Миру.
А, спільно з працівниками лісового господарства на протязі дня було посаджено 1000 дерев.

У  акції прийняло участь близько 40 учасників – ВСІ МОЛОДЦІ!!!WP_20160318_11_22_56_Pro_500x281 WP_20160318_12_05_05_Pro_500x281