Посвята другокласників у читачі шкільної бібліотеки

Цікаво та змістовно відбулася посвята в читачі учнів 2-их класів. Бібліотекар з учнями 4-В та 4-А класу підготували подорож у казкову країну книг.

На свято завітали Знайко і Незнайко, які веселили та зацікавили кожного читача. Усі герої були в яскравих костюмах і діти з захопленням виконували усі поставлені завдання: згадували казочки і відгадували загадки, шукали відповідні книжечки, впізнавали героїв, дізналися найважливіші правила поводження з книгою та правила гігієни читання.

Найурочистішою миттю свята була обіцянка справжнього читача. Діти пообіцяли бути активними читачами і охайно користуватися книгами.

Для кожного читача заведено новий формуляр і усі учні других класів стали повноправними читачами шкільної бібліотеки. А справжнім сюрпризом для кожного новоствореного читача стали закладки, які вони отримали від казкових героїв у подарунок.

2017-10-16_22-54-37 2017-10-16_22-55-00