“Проліски надії – 2016”

09.02.2016 року на базі  Бершадської загальноосвітньої школи №1 відбувся районний конкурс солістів – вокалістів та читців у  рамках фестивалю вчительської та учнівської  творчості «Проліски надії 2016».

Мета конкурсу –  виявлення та підтримка талановитих дітей, популяризація та збереження національних традицій України, залучення до літературного надбання українського народу – поетичних творів, розкриття поетичного слова, підтримка талановитих читців, розвиток та підтримка вокального мистецтва серед учнів.

Учні нашої школи взяли активну участь у кожній віковій категорії:

• молодшу групу представляли учні 4-А класу Басок Віктор та Менюк Дар'я, учениця 5-А класу Рутковська Наталія;
  • середню групу – учениця 7-А класу Гончарук Катерина;
  • учасниками старшої групи стали учениці 11-А класу Пітик Анна та Воротило Альона.

Вітаємо ученицю 11-А класу Пітик Анну із зайнятим І місцем і бажаємо перемоги на обласному етапі конкурсу 16 лютого!

Рутковська Наталія

Воротило Альона