“Проліски надії – 2017”. Огляд художньої самодіяльності.

Фестиваль учительської та учнівської творчості «Проліски надії» – це щорічне свято, перший етап якого традиційно проходить у школах. Цього року огляд художньої самодіяльності «Проліски надії – 2017» у нашій Бершадській ЗОШ №3 відбувся 23 лютого. До концертної програми увійшли дев'ять різножанрових художніх номерів, до яких усі школярі готувалися дуже сумлінно, вкладали у них душу та вміння. У конкурсі були задіяні учні 2-11 класів. Кожен концертний номер вражав своєю досконалістю, виконавською майстерністю, артистизмом.

Приємно було чути з вуст компетентного журі схвальні відгуки про майстерність наших учнів.

Від концерту  в рамках фестивалю вчительської та учнівської творчості «Проліски надії – 2017» всі отримали позитивні емоції та гарні враження.