![305082204_5500586826724162_6294975998560209679_n](http://school3bershad.vn.ua/wp-content/uploads/2022/09/305082204_5500586826724162_6294975998560209679_n-678x381.jpg)
У такий нелегкий для України час є люди, котрі готові допомогти, а особливо якщо це допомога для учнів! Шкільний бібліотекар Сокур Л.О. звернулась до українських поціновувачів читання з проханням, за можливості, "поділитись" своєю дитячою літературою для нашої шкільної бібліотеки! І такі добродії знайшлись, це Ольга Янієва та Світлана Шевченко з Київщини! Для бібліотеки прийши цілі посилки з цікавими книгами, енциклопедіями, віршиками. Бібліотека щиро вдячна за такий подарунок!