Що може бути кращим за літній відпочинок…

Тепле сонечко, запашна травичка, голосне щебетання пташок: літо – час, коли школярі мають можливість відпочити від шкільних клопотів, зміцнити своє здоров’я.

З метою реалізації Державної програми відпочинку та оздоровлення дітей у літній період при Бершадській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 з 29.05 по 18.06.2018 р. працював пришкільний табір з денним перебуванням «З.О.Д.І.А.К.».

Головною метою роботи табору було: здійснити дитячі мрії, створити умови для фізичного оздоровлення та організувати незабутній відпочинок.

Щоб табір почав працювати, були створені всі умови для його роботи. В цьому році у ньому відпочивало 260 дітей – найбільше в Бершадському районі. В канікулярний час з великим задоволенням поспішали до школи учні 1 — 9 класів, адже для них було організовано походи, екскурсії, конкурси, ігри, розваги та змагання, ігрові заняття з англійської мови, тощо.

Згідно плану роботи, кожен день роботи табору розпочинався з веселої  музичної зарядки та працював відповідно до заданої теми. Багато уваги приділялося  впровадженню здоров’язберігаючих технологій під час проведення різноманітних змагань, турнірів, конкурсів, естафет, ігор.

Адміністрацією табору була налагоджена тісна співпраця з позашкільними навчальними закладами (СЮТ, СЮН, БДТ), де для дітей проводили цікаві та пізнавальні майстер – класи.

Діти – наше майбутнє! Тож ми докладаємо чимало зусиль, щоб виростити їх здоровими, розумними, талановитими та щасливими! Сподіваємося, що всі вихованці пришкільного табору «З.О.Д.І.А.К.» не тільки гарно проведуть час, а й оздоровляться!

Завідуюча шкільною бібліотекою Бершадської ЗОШ І – ІІІ ст. №3Мараховська Т.А.