![257578165_132344352514593_989282791964197542_n](http://school3bershad.vn.ua/wp-content/uploads/2021/11/257578165_132344352514593_989282791964197542_n-640x381.jpg)
Волонтерство серед школярів має чимало переваг. Перш за все, це розвиток навичок учня. Завдяки волонтерству учні можуть опанувати мистецтво ділової комунікації, познайомитись з однолітками та знайти коло однодумців, розвивати власні проєкти та ростити лідерський потенціал. По-друге, волонтерство допомагає соціалізувати учня та відчути себе частиною спільноти. Одним з найпростіших способів розповісти учням про волонтерство є Шкільний Урок Волонтерства.
Саме такі волонтерські уроки 16 листопада 2021 року провела лідер учнівського самоврядування Бершадськоі ОТГ Аліна Опацька для учнів 11-Б,10-А, 9-А, 9-Б та 8-В класів Бершадського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3.