СВІТЛОЇ ПАМ’ЯТІ

Сьогодні,   20 січня,  минає 40 днів,  як за обрій життя пішов  директор Бершадської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Оніщенко Віктор Васильович.

Пішов  несподівано і раптово,  залишивши нездійсненними  так багато мрій і задумів.  Всебічно  обдарована,  мудра  людина  та  умілий  організатор, він міг  обіймати  значно  вищі  посади,  але  все  своє земне  життя присвятив  найгуманнішій професії  педагога.   Завдяки  йому спочатку Устянська  школа,  а потім Бершадська ЗОШ №3  стали  відомими не тільки в області, але і в Україні.  А скільки  було  зроблено для розвитку  освіти і спорту !   Він був  генератором передових  ідей і поглядів.

Немає  слів,  щоб  висловити  скорботу.  Віктор Васильович  заслужив  більше,  ніж  можна  сказати у день  його  пам’яті.  Ми  втратили  не  тільки  керівника,  ми  втратили  свою  опору.  Без  мудрих  порад  залишилися  педагоги, без  постійної  підтримки  у  своїх ініціативах  сьогодні  старшокласники,  не  біжать назустріч,  щоб  привітатись за руку зі  своїм директором  молодші  школярі.

Світла і вічна пам’ять  про Віктора Васильовича  назавжди  залишиться у наших серцях.   Царство Небесне і вічний  спокій його душі.