![307480743_1169132237009436_1727738308811849372_n](http://school3bershad.vn.ua/wp-content/uploads/2022/09/307480743_1169132237009436_1727738308811849372_n-678x381.jpg)
Перші дні дитини у школі… Вони цікаві, яскраві, неповторні… Учні 1-А класу, які навчаються за програмою "Інтелект України"
( кл.керівник Рудь Г.І.), оригінально та весело вивчають літери.
Все відбувається у іграх, які приносять масу приємних емоцій, вражень, умінь. Саме в грі маленькі інтелектики залюбки вивчають літери: малюють, прикрашають, ліплять, вирізають, фарбують, обводять, викладають квасолинками, макаронними виробами, пишуть літери пальчиком на манній крупі, вигинають з дротиків.
Діти невимушено,ефективно та цікаво граючись навчаються.