![272771056_1022318065024188_1628099881618160913_n](http://school3bershad.vn.ua/wp-content/uploads/2022/02/272771056_1022318065024188_1628099881618160913_n-678x381.jpg)
Учні початкових класів виявляють інтерес до нового лише тоді, коли можуть знайти дієві відповіді на тисячі запитань. Ось наприклад: Що таке вітер? Як його побачити? Який голос має вітер? Коли він добрий, а коли злий? Відповіді на ці та інші питання шукали учні 3-Б класу разом з вчителькою Лавренюк Г.М. Діти фантазували, мріяли, уявляли, як приручити вітер, щоб він слухняно допомагав людям. З жахом припускали, а раптом би вітру не стало, що б сталося? Не забули також згадати, що слід дбати про чистоту повітря, адже вітер- це рух повітря. Дізнались, як вітер зміцнює організм, загартовує його. Особливо сподобалося всім проводити досліди, адже краще один раз побачити, ніж сто разів почути.