Турнір з баскетболу серед чоловічих команд  до Дня ЗахисникаУкраїни,

БАСКЕТБОЛ В НАШОМУ МІСТІ.

053

З метою популяризації баскетбола на Бершадщині, патріотичного  виховання молоді, залучення до занять спортом та здорового способу життя, в суботу в міській школі №3 був проведений  традиційний турнір з баскетболу серед чоловічих команд  до Дня ЗахисникаУкраїни, присвячений пам’яті випускникам БЗОШ №3 Герою  України Коваленку Юрію Вікторовичу та кавалеру ордена «За Мужність»   III ступення Дремлюху В’ячеславу Анатолійовичу, які віддали своє життя за свободу і незалежність України в зоні АТО.

На відкриті турніра були запрошені батьки наших героїв. Коваленко Віктор Олексійович – батько Героя України, побажав спортсменам гарної, чесної гри  та перемоги найсильнішим. Вшанувавши наших земляків хвилиною мовчання, капітани команд поклали квіти до меморіальних дощок загиблим воїнам.

У турнірі прийняли  участь: баскетбольний клуб Бершадь, Бершадський медичний коледж, Z-citi Завалля (Кіровоградська обл. ) та команда з Тростянця. Перший півфінал Тростянець та Бершадський медичний коледж  була захоплююча та напружена, в підсумку більше волі до перемоги показали бершадські майбутні медики. Фінальний свисток зафіксував рахунок 44: 30 . В другому півфіналі  зустрілися господарі БК Бершадь та Z-citi. З перших хвилин наші баскетболісти, взявши ініціативу в свої руки,  впевнено довели  гру до переконливої  перемоги з рахунком 81 : 30. В перерві між іграми був проведений конкурс трьох очкових кидків для гравців турніра на кращого снайпера. В цікавій боротьбі переміг капітан БК Бершадь Слівінський  В. У грі за третє місце зустрілись команда з Завалля  та збірна  Тростянця. З рахунком 29 : 56 перемогли баскетболісти Тростянця та вибороли бронзові медалі. В фіналі зустрілись БК Бершадь та Бершадський медичний коледж. Слід відзначити молоду та перспективну команду студентів,  які показали волю до перемоги, але перемогли більш досвідчені гравці БК Бершадь 57 : 36.  Дуже приємно, що традиційний кубок залишився в нашому місті. Так тримати! Склад нашої команди: Слівінський В., Смерека В., Вельган Ю., Шевчук В., Чопко І., Комаріда Г., Кунянський В.

026

Команда БК Бершадь дуже вдячна директору БЗОШ №3 Оніщенку В.В. за надання спортивної зали школи. Всі кубки,медалі, грамоти та  призи були придбані  за рахунок граючого тренера команди,  підприємця Смереки В.І. та гравців БК Бершадь .