![273873604_1033179470604714_3989084449095969647_n](http://school3bershad.vn.ua/wp-content/uploads/2022/02/273873604_1033179470604714_3989084449095969647_n-678x381.jpg)
14 лютого в Бершадському закладі загальної освіти І-ІІІ ступенів №3 розпочався тиждень педагогічної майстерності "Калейдоскоп людяності" в 1-4 класах. Стартував тиждень із Дня дружби, адже дружба є найважливішим елементом як взаєморозуміння між людьми, так і гарних, добросусідських відносин.
День дружби об’єднав молодших школярів у цікавих тематичних заходах. Так учні 1 класів провели челендж "Протягни долоньку другу". Інформаційна хвилинка " Коло дружби" від другокласників надихнула на більш дружні відносини серед учнів. Море позитивних емоцій отримали учні 3-4 класів під час веселих перерв та написання листівок для "Скриньки побажань другові". Гарний настрій, позитивні емоції, яскраві враження і, звичайно, відчуття дружньої підтримки однокласників -результат, який ми сьогодні отримали.