Учні початкових класів долучилися до давніх українських традицій писанкарства

З метою  ознайомлення дітей з українськими великодніми святами, значенням писанки, розвитком уяви, фантазії, творчих здібностей, вихованням любові до традицій українського народу для учнів класу 4 А класу  (класний керівник Світлана Пугач) бібліотекар відділу з обслуговування дітей Бершадської центральної районної бібліотеки Світлана Єгорова провела народознавчу годину «Великоднє диво».

Бібліотекар ознайомила дітей з гарними та яскравими книгами на великодню тематику, розповіла як наші предки готувалися до великого свята. Про те, як святкують Великдень у європейських країнах, яка відмінність між крашанкою і писанкою, що символізують кольори та символи на писанках. Також діти мали можливість виготовити свою власну писанку. В цьому їм допомагав керівник гуртка «Веселий олівець» художник Бершадської центральної районної бібліотеки Сергій Мазуренко. Учні з захопленням розповідали про традиції святкування у своїх родинах.

Діти щиро дякували бібліотекарям та художнику за цікавий і захоплюючий майстер-класу, і на завершення  зробили спільні фото з власноруч виготовленими писанками.

thumbnail_thumbnail_IMG_20190423_125023 thumbnail_thumbnail_IMG_20190423_124857 thumbnail_thumbnail_IMG_20190423_122655 thumbnail_IMG_20190423_123048