![258136340_132585102490518_8741762214255377899_n](http://school3bershad.vn.ua/wp-content/uploads/2021/11/258136340_132585102490518_8741762214255377899_n-678x381.jpg)
17 листопада 2021 року, в рамках Тижня «Захисту України» у Бершадському ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3, учителем захисту України Слівінським В.М. та педагогом-організатором Желовською Л.А., проведено урок-мужності «На захисті рідної землі» з учнями-юнаками 11 -Б класу.
Метою уроку було розширити поняття про єдність, незалежність і суверенність нашої держави, сприяти формуванню національної самосвідомості учнів, розвивати в учнів активну громадянську позицію щодо єдиної, цілісної держави, виховувати майбутнього захисника своєї країни, любов до рідного краю.