Увага!Фотоконкурс!

Шкільна бібліотека Бершадської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №3  – це центр відпочинку і духовності, частими гостями якої є талановиті поети, письменники, музиканти, і просто цікаві особистості. За цьогорічними результатами конкурсу шкільних бібліотекарів наша бібліотека – переможець обласного етапу конкурсу у номінації «Шкільна бібліотека – інформаційний центр навчального закладу» та лауреат обласного етапу у номінації «Читання і діти: діапазон бібліотечних ідей та можливостей». Та найбільше, чим пишається бібліотека нині – це нашими читачами. Бо в центрі уваги бібліотекаря завжди був і буде користувач, його запити і інтереси. І шкільна бібліотека завжди буде намагатися докладати багато зусиль, щоб для маленьких читачів бібліотека була казковою домівкою, а для дорослих – безмежним джерелом інформації. Тож з нагоди місячника шкільних бібліотек щиро вітаю вас, дорогі друзі, із святом, яке разом з нами відзначає весь український народ. Відкриваю його фотоконкурсом «Я + книга = кохання». Для участі у конкурсі необхідно принести до бібліотеки фото з вашою улюбленою книгою в електронному або ж друкованому варіанті. Етапи проведення – 02.10-07.10.2017р. Бажаю вам, шановні читачі, творчості і натхнення, щастя, добробуту та любові. І хай книга буде вашим помічником і другом у житті!