Увага! Табірну зміну пришкільного табору з мовними загонами “З.О.Д.І.А.К.” відкрито!


Увага! Табірну зміну пришкільного табору з мовними загонами "З.О.Д.І.А.К." відкрито! Ласкаво запрошуємо до гарного відпочинку і незабутніх вражень!

ПОГОДЖУЮ»                                                                                                                                                                                                         «ЗАТВЕРДЖУЮ»                                                                                                              

Начальник відділу освіти                                                                                                                                                                                         Директор табору   

Бершадської райдержадміністрації                                                                                                                                                                      Кузовлєва О.В.  _______      

Дзюбенко Л. І. __________

План роботи

пришкільного  табору «З.О.Д.І.А.К.»

БСШ І-ІІІ ступенів №3

Дата,

тема

Час проведення

Вид діяльності

Цільова група

Відповідальні

Примітка

Відмітка про виконання

30.05.16

Тиждень спорту. День знайомств

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8.158.30

 

8.308.45

8.459.00

9.009.30

Прийом дітей, інструктаж БЖД

Ранкова зарядка

Лінійка

І -сніданок

1-3 загін

Вихователі,

Орлик Л. А., Дудник Н.Л.,

Євич С.В.

Кузовлєва О.В., Дудник Н.Л.

Вихователі

 

 

 

 

 

 

 

10.00-11.30

Робота в загонах : оформлення загонових куточків, вивчення девізу, бечівок, розучування табірних пісень.

1-3 загін

Вихователі,

Дудник Н.Л.

 

 

11.30 – 12.30

Загальнотабірне свято «Відкриття табірної зміни»

1-3 загін

Кузовлєва О.В.,

Орлик Л.А.

Дудник Н.Л.

Маршалковська Л. А.

 

 

 

 

 

 

 

 

12.30-13.00

 

ІІ сніданок

1-3 загін

Вихователі загонів

 

 

 

 

 

13.00-13.40

 

Конкурс малюнків «Долоньки єднання»

1-3 загін

Дудник Н.Л.

 

 

13.40.-14.00

Підсумкова лінійка

 

1-3 загін

Кузовлєва О.В.

 

 

31.06.16

Тиждень спорту. День Здоровя

Час проведення

Вид діяльності

Цільова група

Відповідальні

Примітка

Відмітка про виконання

8.158.30

 

8.308.45

 

8.459.00

9.0010.00

Прийом дітей інструктаж БЖД

Ранкова зарядка

 

Лінійка

І -сніданок

1-3 загін

Вихователі,

 

Орлик Л. А.,  Дудник Н.Л .,

Чопко І.В.

Кузовлєва О.В.

вихователі

 

 

 

 

 

 

 

9.30-12.30

 

Похід на стадіон. Відкриття міжобласного дитячого турніру з футболу на кубок народного депутата України М.І.Кучера

1-3загін

Вихователі загонів

Шкільна медсестра

Кузовлєва О.В.

 

 

 

 

 

 

 

12.30-13.00

 

ІІ сніданок

1-3 загін

Вихователі загонів

 

 

 

 

 

13.00-13.40

 

Спортивніа естафета

1-3 загін

Слівінський В.М.

 

 

13.40-14.00

Підсумкова лінійка

1-3 загін

Кузовлєва О.В.

 

 

 

14.00.-14.15

Нарада вихователів

1-3 загін

Кузовлєва О.В.

 

 

               

 

 

 

 

01.06.16

День захисту дітей

Час проведення

Вид діяльності

Цільова група

Відповідальні

Примітка

Відмітка про виконання

8.158.30

 

8.308.45

 

8.459.00

9.0010.00

Прийом дітей інструктаж БЖД

Ранкова зарядка

 

Лінійка

І -сніданок

1-3 загін

Вихователі,

 

Орлик Л. А.,  Дудник Н.Л .,  Слівінський В.М.

Кузовлєва О.В.

вихователі

 

 

 

 

 

 

 

10.00-12.30

 

Участь у районному святі до Дня захисту дітей

1-3загін

Вихователі загонів

Шкільна медсестра

Кузовлєва О.В.

 

 

 

 

 

 

 

12.30-13.00

 

ІІ сніданок

1-3 загін

Вихователі загонів

 

 

 

 

 

13.00-14.00

 

Участь у святковому концерті «Країна дитячих мрій» (стадіон «Колос»)

1-3 загін

Вихователі загонів

Шкільна медсестра

Кузовлєва О.В.

 

 

 

 

14.00.-14.15

Нарада вихователів

1-3 загін

Кузовлєва О.В.

 

 

               

 

 

 

 

 

 

 

 

02.06.16

Тиждень спорту

 

8.158.30

 

8.308.45

 

8.459.00

9.009.30

Прийом дітей

Інструктаж БЖД

Ранкова зарядка

 

Лінійка

               І -сніданок

1-3 загін

 

Вихователі

 

Орлик Л. А., Дудник Н.Л., Євич С.В.

Кузовлєва О.В..

Вихователі

 

 

 

9.30-11.00

Спортивні змагання з волейболу

1-3 загін

 

Вихователі загонів

Чопко І В..

 

 

 

 

 

 

11.00-12.30

Участь у екологічній віртуальній грі «Мандрівник» на базі Бершадської  СЮН

1-3 загін

 

. Вихователі загонів

Маршалковська Л. А.

 

 

 

 

 

12.30-13.00

 

ІІ сніданок

1-3 загін

 

Вихователі загонів

 

 

 

 

 

13.00-13.40

Загонові справи (участь у гуртках, секціях)

1-3 загін

 

Вихователі загонів

 

 

 

13.40-14.00

Підсумкова лінійка

1-3 загін

 

Кузовлєва О.В.

 

 

14.00.-14.15

Нарада вихователів

1-3 загін

 

Кузовлєва О.В.

 

 

3.06.16

Тиждень спорту

 

8.158.30

8.308.45

 

8.459.00

 

9.009.30

Прийом дітей інструктаж БЖД

Ранкова зарядка

              Лінійка

 

            І -сніданок.

1-3загін

 

Вихователі

Орлик Л. А., Дудник Н.Л., Чопко І.В.,

Кузовлєва О.В.,.

 

Вихователі

 

 

 

9.30-11.00

Культпохід до кінотеатру «КОСМОС» , перегляд кінофільму «Зірки спорту»

1-3загін

 

Маршалковська Л. А.,

Дудник Н.Л,

Вихователі

 

 

 

11.00-12.30

Загальнотабірне спортивне свято

1-3загін

 

Кузовлєва О.В.,

Дудник Н.Л,

Орлик Л.А.,

керівники спортивних секцій

 

 

12.00.-13.00

ІІ сніданок

1-3загін

 

Вихователі загонів

 

 

13.00-13.40

Фото – виставка «Спорт – це здоров’я»

1-3загін

 

Вихователі загонів

Танадайчук В.В.

 

 

13.40-14.00

Підсумкова лінійка

1-3загін

 

Кузовлєва О.В.

 

 

 

14.00-14.15

Нарада вихователів

1-3загін

 

Кузовлєва О.В.

 

 

06.06.16

Тиждень подорожей

 

8.158.30

 

8.308.45

 

8.459.00

 

9.0009.30

Прийом дітей

Інструктаж БЖД

Ранкова зарядка

 

Лінійка

 

І -сніданок.

 

Загони № 1-16

Вихователі

 

Орлик Л. А., Дудник Н.Л.,

Слівінський В.М.

Кузовлєва О.В.,.

 

Вихователі

 

 

 

09.30-12.30

Ескурсія до монастиря,

с. Флорино

Загони № 1

Вихователі

 

 

 

 

09.30-11.00

Танцювальна година на базі

БДТ

Загони №2, 3

Вихователі загонів

 

 

 

11.00-12.30

Рольова гра «Суд над шкідливими звичками» на базі БДТ

Загони № 2, 3

Вихователі загонів

 

 

 

12.30.-13.00

ІІ сніданок

Загони № 1-3

Вихователі загонів

 

 

13.00-13.40

Віртуальні подорожі країнами світу

Загони № 1-3

Керівники гуртків інформатики

 

 

13.40.-14.00

Підсумкова лінійка

Загони № 1-16

Кузовлєва О.В.,.

 

 

 

14.00-14.15

Нарада вихователів

 

Загони № 1-16

. Кузовлєва О.В.,.

 

 

 

07.06.14

Тиждень подорожей

 

 

8.158.30

 

8.308.45

 

8.459.00

 

 

9.0009.30

Прийом дітей

Інструктаж БЖД

Ранкова зарядка

 

Лінійка

 

 

І -сніданок.

Загони № 1-16

 

Вихователі

 

Орлик Л. А., Дудник Н.Л ., Євич С.В.

Кузовлєва О.В.,.

 

 

Вихователі

 

 

09.30-11.30

Екскурсія до краєзнавчого музею

Загони № 1,2

Вихователі загонів

 

 

 

 

 

Спортивні змагання з тенісу

Загони № 3

Керівники спортивних секцій

 

 

11.30-12.30

Конкурс «Традиції народів світу», загальнотабірне свято

Загони № 1-3

Кузовлєва О.В.,Орлик Л.А., Дудник Н.Л .,  

 

 

 

 

12.00.-13.00

ІІ сніданок

Загони № 1-3

Вихователі

 

 

13.00-13.40

Загонові справи,

Загони № 1-3

Вихователі, керівники гуртків

 

 

13.40.-14.00

Підсумкова лінійка

Загони № 1-3

Кузовлєва О.В.,.

Маршалковська Л.А.

 

 

14.00-.14-15

Нарада вихователів

Загони № 1-3

Вихователі.

 Кузовлєва О.В.,.

 

 

 

08.06.14

Тиждень подорожей

 

 

8.158.30

 

8.308.45

 

8.459.00

 

9.0010.00

Прийом дітей

Інструктаж БЖД

Ранкова зарядка

 

Лінійка

 

І -сніданок

Загони № 1-16

 

Вихователі

 

Орлик Л. А., Маліцька О.М., Євич С.В.

Маршалковська Л. А.

 

Вихователі

 

 

 

 8.00-17.00

Екскурсія до м.Умань

Загін №14

Вихователь загону

 

 

10.00-10.30

Лінійка  «Мій край – моя історія жива». Зустріч з видатними людьми Бершадщини

Загони № 1-16

Вихователі загонів

 

 

 

 

10.30-11.30

Екскурсія до музею с..Баланівка

 

Загони №2,5,6,8,9

Вихователі загонів

 

 

Бесіди до Дня конституції

Загони № 1-3, 7,10

Вихователі

 

 

10.15-11.15

Конкурс малюнків «Світ в моїх долонях»

Загони №1,3,4

Вихователі загонів

Танадайчук В.В.

 

 

 

 

11.15-12.00

Цікаві повідомлення «Моє рідне місто»

Загони 8-15

Вихователі

 

 

12.00-13.00

ІІ сніданок

Загони № 1-16

Вихователі

 

 

13.00-13.40

Робота в загонах (участь в гуртках, секціях)

Загони № 1-16

Керівники гуртків

 

 

13.40-14.00

Підсумкова лінійка

Загони № 1-16

Маршалковська Л.А.

 

 

                 

12.06.14

День юних інспекторів дорожнього руху

8.158.30

 

8.308.45

 

8.459.00

 

 

9.0010.00

Прийом дітей

Інструктаж БЖД

Ранкова зарядка

 

Лінійка

 

 

І -сніданок

 

Загони № 1-16

Вихователі

 

Орлик Л. А., Маліцька О.М., Євич С.В.

 

Маршалковська Л. А.

Вихователі

 

 

 

8.30-16.00

Екскурсія до музею в с.Осіївка

Загони №15,16

Вихователі загонів

 

 

10.00-10.30

Зустріч з представником ДАІ

Загони № 4,6,9,12,13,14

Маршалковська Л.А.

 

 

10.30-11.00

Вікторина «Знавці правил дорожнього руху»

Загони № 1,2,3,5,7,8,10

Маліцька О.М.

 

 

11.00-11.30

Спортивно-розвивальна естафета «Зупинки веселого трамвайчика»

 

Загони 9-12

Євич С.В.

Дунаєвський В.О.

 

 

 

 

11.30-12.00

Рольова гра «Викликаємо службу 101,102,103,104»

 

Загони № 1-14

Вихователі
Маліцька  О.М.

 

 

12.00-13.00

ІІ сніданок

Загони № 1-16

Вихователі

 

 

13.00-13.40

Загонові справи

( заняття в секціях, гуртках). Конкурс малюнків « Ми – пішоходи»

Загони № 1-16

Вихователі загонів, керівники гуртків

 

 

13.40-14.00

Підсумкова лінійка

Загони № 1-16

Маршалковська Л.А.

 

 

14.00.-14.30

Нарада вихователів

Загони № 1-16

Маршалковська Л.А.

 

 

 

13.06.14

Плекаймо паростки талантів

 

8.158.30

 

8.308.45

 

8.459.00

 

9.0010.00

Прийом дітей

Інструктаж БЖД

Ранкова зарядка

 

Лінійка

 

І -сніданок

Загони № 1-16

 

Вихователі

 

Орлик Л. А., Маліцька О.М., Євич С.В.

Маршалковська Л. А.

 

Вихователі

 

 

 

10.00-11.00

Конкурс «Міні-міс табору»

Загони № 1-6

Орлик Л.А.

 

 

 

 

Робота літньої школи «Виготовлення телескопів»

Обдаровані учні школи

Якушеко Л.С.
Островерх В.Д.

 

 

10.00-11.00

Екскурсія до будинку культури

Загони №15, 18

Вихователі загонів

 

 

11.00-11.45

Конкурс «Містер та міс табору»

Загони № 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10

Орлик Л.А.

 

 

 

 

 

 

11.45-12.00

Виставка робіт «Дитячі фантазії»

 

Загони № 11,12,13,14,15

Танадайчук В.В.

 

 

12.00-13.00

ІІ сніданок

 

Загони № 1-16

Вихователі

 

 

13.00-13.40

Конкурс зачісок «Літо 2014»

Загони № 2,5,7,8,9,

12,14

Орлик Л.А.

 

 

13.40-14.00

Підсумкова лінійка

Загони № 1-16

Маршалковська Л.А.

 

 

14.00-14.30

Нарада вихователів

Загони № 1-16

Маршалковська Л.А.

 

 

 

 

16.06.14

День журналіста

 

8.158.30

 

8.308.45

 

8.459.00

 

 

9.0010.00

Прийом дітей

Інструктаж БЖД

Ранкова зарядка

 

Лінійка

 

 

І -сніданок.

Загони № 1-16

 

Вихователі

 

Орлик Л. А., Маліцька О.М., Євич С.В.

Маршалковська Л. А.


Вихователі

 

 

 

10.00-10.30

Екскурсія до редакції районної газети «Бершадський край»

Загони № 1,3,4,6,7,8,10,12

Маршалковська Л.А.

 

 

Екскурсія до м. Вінниці

Загони № 11-12

Вихователі

 

 

10.30-11.00

Конкурс на кращу статтю до районної газети «Літо покликало на відпочинок»

Загони № 2,5,9,11,13,14,15

Мараховська Т.А.

 

 

10.30-11.00

Інтелектуальна гра «ЩО? ДЕ? КОЛИ?»

Загони №1, 3, 13,

Маліцька О. М.

 

 

Веселі старти

Загони № 1-16

Євич С.В.

 

 

11.00-12.00

« В країні Питалія» (шкільна бібліотека)

Загони № 2,5,6,8,9,12,14

Мараховська Т.А.

 

 

12.00-13.00

ІІ сніданок

Загони № 1-16

Вихователі загонів

 

 

13.00-13.40

Робота літньої школи «Як виховати в собі лідера»

Обдаровані діти школи

Якушенко Л.С.
Островерх В.Д.

 

 

13.40-14.00

Підсумкова лінійка

Загони № 1-16

Маршалковська Л.А.

 

 

14.00-14.30

Нарада вихователів

Загони № 1-16

Маршалковська Л.А.

 

 

17.06.14

День рекордсменів

 

8.158.30

 

8.308.45

 

8.459.00

 

 

9.0010.00

Прийом дітей

Інструктаж БЖД

Ранкова зарядка

 

Лінійка

 

 

І -сніданок.

Загони № 1-16

 

Вихователі

 

Орлик Л. А., Маліцька О.М., Євич С.В.

Маршалковська Л. А.

 

Вихователі

 

 

 

9.30-10.15

Спортивна естафета

 

Загони № 1,3,4,6,7,8,12,13

Євич С.В.

 

 

 

10.15-11.00

Лабораторія спорту «Веселий стадіон»

Загони № 2,5,9,10,11,14,15

Євич С.В.

 

 

11.00-11.30

Козацькі забави

Загони № 1-6

Євич С.В.

 

 

11.30-12.00

Зустріч з лікарем наркологом «Підлітки та шкідливі звички»

Загони № 5, 7, 8,14,15

Маршалковська Л.А..

 

 

 

 

 

 

10.00-12.00

Екскурсія до музею

с.Поташня

Загони №10-13

Вихователі загонів

 

 

11.00-12.00

Дружня зустріч з футболу команда школи №1

Загони № 14-16

 

Євич С.В.

 

 

12.00-13.00

ІІ сніданок

Загони № 1-16

Вихователі

 

 

13.00-13-40

Перегляд фільму «Рекорди світу»

Загони № 7,9, 11, 13

Вихователі

 

 

13.40-14.00

Підсумкова лінійка

Загони № 1-16

Маршалковська Л.А.

 

 

14.00-14.30

Нарада вихователів

Загони № 1-16

Вихователі
Маршалковська Л.А.

 

 

                 

06.06.14

День флори і фауни (Поділля)

 

8.158.30

 

8.308.45

 

8.459.00

9.0010.00

Прийом дітей

Інструктаж БЖД

Ранкова зарядка

 

Лінійка

І -сніданок.

Загони № 1-16

 

Вихователі

 

Орлик Л. А., Маліцька О.М., Євич С.В.

Маршалковська Л. А.

 

Вихователі

 

 

10.00-10.30

Екскурсії «Екологічними стежинами»

Загони № 1,3,4,6,7,9,13

Вихователі загонів

 

 

10.30-11.30

Загально табірна толока «Зроби планету чистою»

Загони №1-16

Вихователі

 

 

11.00-12.00

Екскурсія до водоканалу

Загони № 10-15

Маршалковська Л.А.

 

 

11.00.-11.30

Робота літньої школи «Хімія в побуті»

Обдаровані учні школи

Якушенко Л.С
Островерх В.Д.

 

 

11.00-12.00

Бесіда «Збережемо природу рідного краю»

Загони № 1-16

Вихователі

 

 

10.00-12.00

Культпохід до кінотеатру «КОСМОС» , перегляд кінофільму

Загони №1-6

Вихователі, Кузовлєва О.В.

 

 

12.00-13.00

ІІ сніданок

Загони № 1-16

Вихователі

 

 

13.00 – 13.40

Показ мод «Одяг для літа з природних матеріалів»

Загони №1,2,4,5,7,8,10

Маліцька О.М.

 

 

 

 

Виставка «Природа, творчість, фантазія»

Загони № 1-16

Вихователі загонів, керівників гуртків

 

 

13.40-14.00

Підсумкова лінійка

Загони № 1-16

 

Маршалковська Л.А.

 

 

14.00-14.30

Нарада вихователів

Загони № 1-16

 

Маршалковська Л.А.

 

 

19.06.14

День іменинника

 

8.158.30

 

8.308.45

 

8.459.00

9.0010.00

Прийом дітей

Інструктаж БЖД

Ранкова зарядка

 

Лінійка

І –сніданок

Всі загони

 

 

Вихователі

 

Орлик Л. А., Маліцька О.М., Євич С.В.

Маршалковська Л. А.

Вихователі

 

 

 

10.00-10.30

Лінійка присвячена памяті героїв ІІ світової війни

Загони № 1-16

Вихователі загонів, врядування табору

 

 

 

Екскурсія до м. Умань

Загони 11, 13

Вихователі загонів

 

 

10.30-11.30

Святковий концерт «З Днем народження!»

Загони № 1-16

Орлик Л.А.

 

 

 

 

11.30-12.00

Конкурс «Чарівний бантик»

 

Загони № 1,3,5,7,8,9 10,14

Орлик Л.А.
Маліцька О.М.

 

 

 

 

11.30.-12.00

Робота літньої школи «Секрети феноменальної памяті»

Обдаровані учні школи

Якушенко Л.С.

Островерх В.Д.

 

 

12.00-13.00

ІІ сніданок

Загони № 1-16

Вихователі

 

 

13.00-13.40

Виготовлення листівок «Дарую тобі посмішку»

Загони № 2,4,6,8,10,15

Вихователі загонів

 

 

13.40-14.00

Підсумкова лінійка

Загони № 1-16

Маршалковська Л.А.

 

 

14.00-14.30

Нарада вихователів

 

Загони № 1-16

Вихователі
Маршалковська Л.А.

 

 

 

 

                 

1808522520.06.14

День Закриття ьабору

 

 

8.158.30

 

8.308.45

 

8.459.00

 

 

9.0010.00

Прийом дітей

Інструктаж БЖД

Ранкова зарядка

 

Лінійка

 

 

І -сніданок.

Загони № 1-16

 

Вихователі

 

Орлик Л. А., Маліцька О.М., Євич С.В.

Маршалковська Л. А.

 

Вихователі

 

 

 

10.00-10.30

Гра «Веселі старти»
Спортивні змагання з піонерболу

Загони № 1,3,4,6 8,12,14

Євич С.В.

Чопко І.В.

 

 

10.00-10.30

Урочиста лінійка присвячена Дню незалежності України

Загони №1-16

Маліцька О.М.

 

 

11.00-12.00

Конкурс фотографій «Ми патріоти України»

Загони № 1-8

Танадайчук В.В.

 

 

10.30-11.00

Виготовлення газети «Залишаю вам на згадку»

Загони № 1-16

Вихователі загону

 

 

11.00-12.00

Загальнотабірне свято «Дружба поєднала нас»

Загони № 1-16

Орлик Л.А.

 

 

 

 

 

12.00-13.00

ІІ сніданок

Загони № 1-16

Вихователі

 

 

13.00-13.40

Анкетування «Моє враження про табір»

Скринька побажань

Загони № 1-16

Маліцька О.М.

 

 

13.40-14.00

Підсумкова лінійка
 

Загони № 1-16

Маршалковська Л.А..

 

 

14.00-14.30

Нарада вихователів
 

Загони № 1-16

Вихователі,
Маршалковська Л.А.

 

 

                           

 

Коментуйте

Ваш email Не буде опубліковано!

*