Вчителі Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 взяли участь у районному методичному об´єднанні вчителів біології та екології

10 січня 2019 року відбулися районні методичні об´єднання вчителів біології й екології. Під час семінару розглядалися питання щодо організації освітнього процесу у відповідності до концептуальних засад реформування середньої освіти Нової української школи.

Одним із спікерів семінару була вчитель біології Бершадської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Наталія Володимирівна ХЛОПЧИК. Педагог підготувала цікаву творчу роботу, під час якої вчителі мали можливість попрацювати в групах. В результаті активної співпраці було виготовлено лепбук «Оновлення форм та методів роботи в рамках НУШ: узагальнення знань з теми «Червона книга України»».