Вихованці школи взяли участь у конкурсі колективів екологічної просвіти закладів загальної середньої освіти “Земля – наш спільний дім”

15 березня 2019 року   на базі Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 проведено  районний огляд-конкурс агітколективів екологічного спрямування  «Земля – наш спільний дім» за темою «Моя мала Батьківщина». Серед агітбригад Бершадського району була й команда від нашої школи.

Мета конкурсу – активізація участі учнівської молоді в природоохоронній роботі та екологічному русі, поширення кращого досвіду розв’язання екологічних проблем.

Цьогоріч, нашій команді нажаль не вдалося вибороти призового місця. Сподіваємось, в наступному році зможемо досягнути вершин, адже всі присутні  на Конкурсі відмітили гарну підготовку, оригінальність  виступу, впевнену акторську майстерність з влучними та гострими висловлюваннями учасників, що закликають молодь не залишатися байдужими до проблем своєї малої Батьківщини, брати активну участь у природоохоронній діяльності та екологічному русі, спрямованому на покращення стану довкілля.