![259114677_133106205771741_4658633863561727120_n](http://school3bershad.vn.ua/wp-content/uploads/2021/11/259114677_133106205771741_4658633863561727120_n-678x381.jpg)
19 листопада 2022 року у Бершадському ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3 протягом всього дня у шкільному музеї Гідності та Свободи проводилися виховні години до Дня Гідності та Свободи для учнів 1-4 класів. Педагог-організатор Желовська Л.А. разом із вчителями-класоводами 1-4 класів розповідали учням історію дня Гідності та свободи. Маленькі школярі переглянули цікавий дитячий відеоролик про історичне минуле нашоі країни України, ретельно знайомилися із експонатами музею та задавали питання,які їх цікавили.