Виїзне заняття групи директорів шкіл Вінницької області .

ПЛАН

проведення виїзного заняття групи директорів шкіл області,що перебувають на курсах при КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти»

17 лютого 2016 року

І.   Зустріч  групи  директорів.

ІІ.  Обмін  досвідом з практики  підготовки та  проведення засідань педагогічної ради.

1. Презентація школи.

Оніщенко Віктор Васильович – директор школи

1. Основні етапи у плануванні , підготовці та проведенні  засідань  педагогічної  ради. Традиційні  та інноваційні  форми засідань педагогічної ради.

Якушенко Людмила Степанівна – заступник директора з навчально-виховної роботи

1. Моделювання засідання педагогічної ради на тему :«Підсумки   роботи школи  І ступеня  за новим Державним стандартом  початкової загальної освіти. Створення  освітнього  середовища  для реалізації  завдань  реформування  школи».
  • Презентація  аналізу  даної  проблеми  адміністрацією  школи  та творчими групами.

Островерх Віра Дмитрівна – заступник директора з навчально-виховної  роботи у початкових класах

• Захист   творчих  проектів керівниками мобільних груп:

Сметанюк Лариса Іванівна –  керівник методичної комісії вчителів початкової  комісії вчителів початкових класів;

Осадчук  Інна  Іванівна – вихователь ДНЗ «Малятко»;

Рутковський Іван Анатолійович  батько, Маршалковська Лариса Анатоліївна – практичний психолог;

Манченко Олена Григорівна – вчитель географії.

ІІІ.   Презентація електронних ресурсів.

Мараховська Тетяна Анатоліївна – завідувач  шкільною   бібліотекою

ІV.  Презентація роботи шкільного клубу підприємництва  «Маленька  школа великого бізнесу».

Ковальчук Максим –  президент клубу, учень 8-А класу

V.  Підведення підсумків.

Ковальчук  Валентина  Іванівна – завідувач відділу управління освітою та координації методичної роботи

VІ.  Ознайомлення з  матеріально-технічною базою  школи. Презентація  діяльності  закладу як « Школи  сприяння  здоров’ю».