![274012863_154568243625537_8361577729297643887_n](http://school3bershad.vn.ua/wp-content/uploads/2022/02/274012863_154568243625537_8361577729297643887_n-678x381.jpg)
В рамках тижня "Молодь за здоровий спосіб життя", 17 лютого 2022 року шкільний психолог Сокур О.Л. провела з учнями 4-А класу Бершадського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 заняття "Найцінніший скарб життя – здоров"я!!!" . Метою заняття було пропаганда здорового способу життя, виховання в учнів розуміння здоров"я, як пріорітетної цінності в житті, формування особистості без шкідливих звичок, що стає джерелом позитивного вибору, спонукання дітей до активного способу життя.