Запрошуємо до нашої школи

Шановні   батьки!

Ми були б раді бачити Вашу дитину учнем нашого закладу загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів №3.

Згуртований учительський і дитячий колективи здатні забезпечити комфортне перебування Вашого сина або дочки в нашому закладі.

Для навчання та виховання у закладі створені найкращі умови: просторі класні кімнати початкової школи, комп'ютері класи, навчальні кабінети, бібліотека, 2 стадіони, 2 спортивні та актова зали, тир, їдальня, працює ціла низка безкоштовних гуртків, театральна студія, заняття вокалом та хореографією.

Для учнів 1-х класів на 2021-2022 н.р. пропонуємо альтернативу –     науково-педагогічний проєкт  «Інтелект України», який закладає фундамент для оволодіння науками різних напрямків.

У Бершадському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 спеціально організовано освітній простір для навчання дітей з особливими освітніми потребами, який  дає змогу кожній дитині реалізувати своє право на освіту, максимально розкрити освітній і особистісний потенціал та подолати бар’єри соціалізації.    Функціонує ресурсна кімната.

Заклад забезпечений 4 інтерактивними мультимедійними дошками, швидкісним  опто-волоконним  інтернетом (100 Мбіт/с).

Заяви подаються щоденно секретарю школи.

На всі запитання Вам дадуть відповіді:

Гончарук Тетяна Дмитрівна, директор закладу, м.т. 098 042 39 35

Нікітчук Любов Петрівна, заступник директора, м.т. 098 726 78 37

Савчук Галина Семенівна, заступник директора, м.т. 068 519 22 59

Маршалковська Лариса Анатоліївна, практичний психолог, м. т. 097 967 48 85

Адміністрація закладу завжди готова до діалогу з батьками