Засідання загальношкільного батьківського комітету

29 березня 2019 року на базі школи відбулось засідання загальношкільного батьківського комітету. На порядок денний було винесено та розглянуто п′ять основних питань:

1. Підготовка до здачі ДПА учнів 4-х, 9-х класів,ЗНО – 11-х класів. Підсумки предметних олімпіад ІІ та ІІІ етапів.

2. Участь у конкурсі – огляді "Проліски надії 2019".

3. Робота пришкільного гуртка (секції) по карате.

4.Підготовка навчального закладу до ремонтних робіт .

5. Участь школи у районних та обласних проектах.

IMG-dd31ec7492e50cfaa9ff9d2701cb3288-VЯк зазначила директор школи Тетяна Дмитрівна Гончарук, цьогоріч Бершадська загальноосвітня школа взяла активну участь у фестивалі учнівської та вчительської творчості «Проліски надії». Вдало підібраний репертуар, вишукані костюми, високий рівень виконавської майстерності не залишали байдужими нікого – ні школярів, ні вчителів, ні батьків. Як результат, представлення навчального закладу в зональному етапі фестивалю двома вокальними колективами і одним хореографічним.

Очільниця школи також відмітила ефективну і результативну роботу секції по карате, яка функціонує при школі. Цьогоріч на базі школи проведено спортивний турнір, учасниками якого були представники з Кіровоградської області. Юні спортсмени порівняно за короткий час (гурток діє менше року) показали гарний результат на турнірі у Львові і Чорноморську.

Зустріч пройшла у доброзичливій атмосфері в вигляді живого діалогу. Учасники засідання обговорили нагальні питання, акцентуючи увагу на позитивному відношенні батьків до конструктивного вирішення проблем школи.