Змагання з волейболу

24 листопада у суботу відбулися змагання по волейболу серед юнаків в рамках програми районної Спартакіади школярів загальноосвітніх навчальних закладів. На змагання прибуло 12 команд із шкіл І – ІІІ ступенів.

Шляхом жеребкування їх було розділено на три групи, які змагалися у спортзалі шкіл №3 та №1. Юнаки збірної Бершадської ЗОШ І – ІІІ ст. №3, під керівництвом Дунаєвського Валерія Олександровича, легко перегравши своїх суперників у групі: команди Устянської, Джулинської, Осіївської загальноосвітніх шкіл, вийшли у фінал, де зустрілися з переможцями двох інших груп: збірними командами Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та Війтівської ЗОШ. У запеклій боротьбі, вигравши у команди БЗОШ №1, наші хлопці поступилися команді юнаків Війтівської  ЗОШ, в результаті посіли друге загальнокомандне місце.