![308452151_5612191935498558_3447975154311052303_n](http://school3bershad.vn.ua/wp-content/uploads/2022/09/308452151_5612191935498558_3447975154311052303_n-678x381.jpg)
Однією з основних форм пожежно – профілактичної роботи в школі є протипожежна пропаганда. Вона повинна бути спрямована на виконання вимог пожежної безпеки і попередження пожеж, викриваючи, в першу чергу, такі причини їх виникнення, як необережне поводження з вогнем, порушення правил експлуатації електроприладів, невиконання протипожежних заходів під час проведення пожежонебезпечних робіт. Тому проведення відповідних заходів у навчальному закладі є доречним і в край необхідним.
Тому, 22 вересня фахівцями відділу забезпечення заходів пожежно-профілактичної роботи у Гайсинському районі ЦЗД ГУ ДСНС України у Вінницькій області Мельником С.І., Вихристюком Р.В. та Кольцовим А.С. проведено профілактичні бесіди з учнями 1-4 класів Бершадського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3.
Метою такого заходу було ознайомити учнів з правилами протипожежної безпеки, розвивати в учнів навички самозбереження, свідомої поведінки вдома, на природі, у громадських місцях, виховувати повагу до працівників пожежної безпеки.