![286097959_549945753518520_7543230614738024587_n](http://school3bershad.vn.ua/wp-content/uploads/2022/06/286097959_549945753518520_7543230614738024587_n-678x381.jpg)
Сьогодні, 6 червня, завершився навчальний рік у школах. Через війну в Україні школи громади відмовились від традиційного проведення останнього дзвоника та проводять його в форматі онлайн.
У час повномасштабної війни це свято для учнів, освітян та батьків набуває нового змісту. Випуск 2022 назавжди залишиться воєнним… Кожен із нас вірить, що восени дітвора зможе повернутись до навчання, спілкуватись з однолітками та отримувати нові знання, що наступного року свято останнього дзвоника буде іншим — під мирним небом, у вільній, сильній, незалежній, цілісній Україні!