![287527432_846424703001750_5599589802457965929_n](http://school3bershad.vn.ua/wp-content/uploads/2022/06/287527432_846424703001750_5599589802457965929_n-678x381.jpg)
Учень уже 5-А класу Бершадського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 – Кольцов Денис здійснив вчинок, який вартий уваги.
Нещодавно у нашу громаду прийшло велике горе, на війні загинув молодий чоловік, який залишив своїх дітей сиротами! Багато мрій дітей не вдалось здійснити батьку, однією з цих мрій були велосипеди для синів. Учень нашої школи Кольцов Денис товаришував з хлопчаками та вирішив звернутись до своїх батьків, щоб здійснини мрії друзів. Денис навіть віддав всі заощаджені кошти на придбання велосипедів. Батьки підтримали сина у його бажанні та знайшовши мецината придбали велосипеди для синів Героя.
Дійсно, цей вчинок вартий уваги, адже це означає що батьки правильно виховали свого сина!