Добрі справи помічників Святого Миколая

Для вихованців Бершадської загальноосвітньої школи  І – ІІІ ступенів №3 День Святого Миколая пройшов як завжди цікаво і весело. Але у цей день хочеться не лише вірити у чудо, а й самим його створювати. Керуючись добрими і щирими намірами, учні нашої школи долучилися до справжньої благодійної місії – створили свято для дітей Джулинської школи – інтернату. 

Наші юні артисти подарували дітлахам справжню новорічну казку. Щирими були емоції і маленьких глядачів школи-інтернату, і їхніх вихователів. По завершенню святкового концерту діти отримали  не лише солодкі подарунки, придбані за рахунок попередньо проведеного шкільного ярмарку солодощів, а й іграшки, одяг, канцелярію, які, ой як потрібні маленьким вихованцям. Лунало багато теплих слів, побажань, спілкування було щирим і невимушеним.

Найбільшою ж відрадою стали яскраві щасливі усмішки на обличчях хлопчиків і дівчаток, їхня щирість, натхнення і терпіння, із якими вони переглядали святкове передноворічне дійство. Було зворушливо, аж до щему в серці. 

Слайд1

Коментуйте

Ваш email Не буде опубліковано!

*