Зимова казка в День Святого Миколая

Найулюбленіше свято, якого чекає вся дітвора – День Святого Миколая. Це свято завжди було днем радості і чудес. За традицією, Миколай приходить до кожної оселі, даруючи всім чемним дітям подарунки, а непослухам – різочки.

До найочікуванішого дня всіх дітей України у нашій Бершадській ЗОШ І – ІІІ ступенів №3 відбувся святковий концерт, підготовлений учнями 4 – В класу під керівництвом класного керівника Рудь Г.І.

Юні початківці із захопленням переглянули цікаву зимову виставу, слухали новорічних пісень, відгадували загадки, розказували вірші, дивилися казковий відеоролик "Лист до Святого Миколая", а по завершенню свята отримали солодкі подарунки.

День Святого Миколая – особливе, світле, хвилююче свято, адже окрім "сюрпризів під подушкою" він приносить у кожну оселю радість і надію.

Всіх присутніх на святі привітала директор школи Т.Д. Гончарук та завуч В.Д. Островерх, які побажали усім присутнім – миру, злагоди, гарних успіхів у навчанні та міцного здоров’я.

Слайд1 Слайд3 Слайд4