“Креативний мікс”

Сьогодні "Креативний мікс" дав змогу початківцям відповісти на ряд цікавих завдань: – Що можна зробити, щоб про урок діти думали із задоволенням.- Як можна використати шифр на заняттях.- Чи можна створити атмосферу подорожі за допомогою мапи уроку. На завершення Нечитайло Н.Б. ознайомила усіх з новим сервісом для створення стікерів онлайн. Девізом дня стали слова Е.Гілберг: "Я говорила Всесвіту, що маю намір жити творчо…просто тому, що мені це подобається". А значить, сподобається дітям!

Возможно, это изображение 1 человек и стоит

Возможно, это изображение 2 человека, в помещении и текст «REDMI NOTE REDMINOTE8PRO 8 PRO AI QUAD CAMERA»

Возможно, это изображение 4 человека и люди стоят

Возможно, это изображение 5 человек, ребенок, люди сидят, люди стоят, в помещении и текст «REDMI NOTE REDMINOTE8PR 8 PRO AI AIQUADCAMERA QUAD CAMERA»