Освітній процес в умовах війни

Освітній процес в умовах війни: восьмий тиждень.

Формат освітнього процесу вимушено коригується вже не один рік.

Спочатку ми вчилися організовувати навчання по-новому через пандемію COVID-19. Потім кардинальних змін навчальний процес зазнав внаслідок нападу росії на територію України в лютому 2022 року.

Аби розпочати навчальний рік у змішаному форматі, Міністерство освіти і науки поставило умову – обов’язкова наявність у закладі чи поблизу нього надійного і належно облаштованого укриття. Серед вимог до укриття — наявність не менш як двох евакуаційних виходів, місця для сидіння (лежання), ємності з питною водою (з розрахунку 2 літри на добу на особу), туалети, резервне освітлення та електроживлення, первинні засоби пожежогасіння, засоби надання меддопомоги, засоби зв’язку.

Дотримуючись рекомендацій, за сприяння органів місцевого самоврядування, з допомогою всього педагогічного колективу та батьків облаштовано належним чином укриття навчального закладу, що дало змогу організувати навчальний процес у закладі за змішаною формою.

Безпека наших учнів, на сьогоднішній день, є пріоритетом для нас.

Тому організовано місця перебування для кожного класного колективу в укритті, підведено проточну воду, зроблено туалети, підключено вай фай, організовано сейф з необхідними медикаментами. Завдяки батькам організовано бокси з їжею та питною водою для кожного класу.

Під час війни школа гуртує дітей, надає їм психологічну підтримку та дозволяє відчувати приналежність до спільноти. Ось чому на кожному уроці учителі Бершадського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3 приділяють час дитячим емоціям, разом вчаться їх розпізнавати та контролювати.

Возможно, это изображение в помещении

Возможно, это изображение стол и в помещении

Возможно, это изображение в помещении