Круглий стіл “Роль сім’ї у вихованні дітей”

24 ли

24 листопада в актовій залі РМК відбувся круглий стіл на тему: «Роль сім’ї у вихованні дітей на сучасному етапі розвитку освіти і суспільства».

1

Розпочала зібрання завідувач відділу виховної роботи Вінницької академії неперервної освіти Коц О.І., яка ознайомила учасників із пріоритетними напрямками діяльності педагогів та батьків у формуванні ефективного навчально-виховного простору.

У засіданні прийняли участь голови батьківських комітетів загальноосвітніх навчальних закладів, методист Бершадського районного відділу освіти

Тартачна О.М., психолог Бершадської БЗОШ №3 Маршалковська Л.А. та директори шкіл. Фахівці із батьками провели практичне заняття з питань сучасних тенденцій виховання дітей, підлітків, ролі сім’ї, успішних відносин у позитивному розвитку молоді.

Емоційно хвилюючим став для учасників засідання виступ матері – героїні, керівниці дитячого будинку сімейного типу Стьопіна Т.Д. «Виховуйте дітей так, щоб вони пишалися тим, що саме ви – їхні батьки» – каже багатодітна мати.

Батьківським комітетом було одноголосно обрано нового голову батьківського самоврядування Бершадського району Рутковського І.А.

3