Районний форум українських патріотичних справ дітей та учнівської молоді «Я – громадянин України!»

25 листопада нинішнього року відбувся районний форум українських патріотичних справ дітей та учнівської молоді  «Я – громадянин України!». Організатори форуму – Бершадський районний відділ освіти. 2

Основна мета форуму – сприяти розвитку дитячих ініціатив, залучити  дітей до суспільного життя та участі у прийняті рішень на рівні громади. У форумі взяли участь  понад лідери учнівського самоврядування, батьки учителі та директори загальноосвітніх навчальних закладів. 31Активними учасниками Форуму стали і учні нашої школи, виступивши із важливими темами "Хто такий патріот?", "Кого можна назвати громадянином України?", "За нами майбутнє".