![399859928_352017920548260_8506601968166554470_n](http://school3bershad.vn.ua/wp-content/uploads/2023/11/399859928_352017920548260_8506601968166554470_n-678x381.jpg)
Українська мова вважається однією з наймилозвучніших мов у світі. Вона дивує й захоплює, вражає синонімічним багатством, різноманітністю діалектних форм, повноголосою тонічністю і дивовижною безмежністю.
Сьогодні в Бершадському ліцеї стартував тиждень української мови під назвою «Сім кольорів добра» , у рамках якого учні 5-В класу разом з учителем української мови та літератури Килівник О.А. у невимушеній атмосфері провели квест-змагання «Мовна веселка». Діти виконували цікаві завдання, винагородою за які стали чарівні ключики від скрині мудрості з прислів’ями та приказками про мову.