![399869517_351985583884827_7198227631677873017_n](http://school3bershad.vn.ua/wp-content/uploads/2023/11/399869517_351985583884827_7198227631677873017_n-678x381.jpg)
6 листопада, учитель української мови та літератури Траченко Альона Олександрівна провела нетрадиційний урок у 6-В класі у формі аукціону знань з теми: "Узагальнення вивченого з розділу " Лексикологія. Фразеологія".
Нушки сприймали , розуміли та інтерпретували інформацію з вивченої мовної теми.
Вправи "Смайл" , " Кольорові слова" , " Хвилинка поезій" , " Веселкові побажання" сприяли розвитку різних комунікативних стратегій для розв'язання життєво важливих моментів.
Вивчаючи цю тему , шестикласники систематизували різновиди фразеологізмів та продовжують плекати красу та багатство української мови.