Лінійка пам’яті трагедії Бабиного Яру

Вшановуючи пам'ять безневинно закатованих у Бабиному Яру, одинадцятикласники Бершадської ЗОШ І – ІІІ ступенів №3 провели інформаційну лінійку для учнів 5 – 11 класів.

77 років тому в київському Бабиному Яру трапилася трагедія, про яку знають далеко за межами України. Бабин Яр став місцем масових розстрілів німецькими окупантами мирного населення і радянських військовополонених; євреїв та циган – за етнічною ознакою, а також партійних та радянських активістів, підпільників, членів Організації Українських Націоналістів (переважно членів ОУН), заручників, «саботажників», порушників комендантської години та інших.Протягом 1941-43 років у Бабиному Яру було розстріляно 621 члена Організації українських націоналістів, 100 матросів Дніпровського загону Пінської воєнної флотилії, знищено 5 циганських таборів. 

Ті, хто прийшли до Бабиного Яру, вже ніколи не повернуться. Це неможливо ні осмислити, ні зрозуміти. Такій жорстокості немає пояснення.

В пам’ять про страшну трагедію Бабиного яру в Києві поставлено пам’ятник тим, хто пішов у небуття.

Цей пам’ятник є і пам’яттю, і пересторогою для прийдешніх поколінь.

Ми маємо пам’ятати трагедію Бабиного Яру. Ми маємо молитися за безневинно убієнні душі. Лише наша пам'ять може заспокоїти їх. Ми маємо пам’ятати Бабин Яр для того, щоб така трагедія не повторилася. Ми – Люди!