Навчання з фінансової грамотності

💶Ви ніколи не зрозумієте, як багато коштів витрачаєте на дрібниці, доки не спробуєте їх записувати. Що раніше учні вивчатимуть поняття фінансової грамотності, то краще. І новий Закон України «Про освіту» вказує, що досягнення мети повної загальної середньої освіти забезпечується шляхом формування ключових компетентностей, які необхідні кожній сучасній людині.

🔹Однією з таких ключових компетентностей є підприємливість і фінансова грамотність. І мета освітян – cтворити освітній простір, в якому буде приємнo навчатись i який даватиме учням не тiльки знання, а й умiння застocoвувати їх у пoвсякденнoму житті.

🔹8 травня у Бершадському ліцеї проведено навчання з фінансової грамотності з учнями 9-х класів працівниками Укрсиб банку.

💰Діти дізналися про поняття «гроші, монети та банкноти», та яку роль вони відіграють у нашому житті. Також вислухали роз’яснення стосовно понять: інвестиції, банківські вклади, депозити, облігації та багато іншого.

💰Такі лекції покликані розвивати в учнів критичне та системне мислення з фінансових питань, навчити основам фінансової грамотності, логічно обґрунтовувати свою позицію, вміти оцінювати ризики та приймати рішення щодо управління своїми фінансами. Також учні змогли дізналися про те, як уберегтися від шахраїв.

🔹Такі практичні заняття дуже користі і додають впевненості нам у повсякденному житті при прийнятті фінансових рішень.

🔹В кінці лекції всі учні отримали дипломи.

🔹Дякуємо керівнику Бершадського відділення Укрсиб банку Цимбалюку Івану Васильовичу за організоване навчання.