![440160664_452813070468744_729335485992564245_n](http://school3bershad.vn.ua/wp-content/uploads/2024/05/440160664_452813070468744_729335485992564245_n-678x381.jpg)
У багатьох дітей Бершадського ліцею батьки, взяли зброю до рук та захищають нашу Україну.
9 травня до Бершадського ліцею завітали почесні гості, депутати Вінницької обласної ради Віталій Григорович Донець та Василь Якович Гондарук, отець Ростислав та волонтер Володимир Сташко. Гості привітати учнів з Великодніми святами, подякували дітям, за мужність їхніх батьків, побажали віри у перемогу та возʼєднання усіх українських сімей. На завершення усі діти отримали подарункові косметичні набори.
Щиро дякуємо гостям за увагу до наших ліцеїстів.
Віримо, що в найближчому майбутньому, кожна українська сімʼя возʼєднається і кожна дитина обійме свого батька-захисника!
Віримо та чекаємо на перемогу!
Василь Гондарук
Донець Віталій
Ростислав Процанін