Новорічні ранки

Новорічне свято – це, без сумніву, довгоочікувана казка для всіх дорослих і дітей. Наприкінці грудня у Бершадській ЗОш І-ІІІ ст.. №3 відбулася низка цікавих новорічних дійств.

Напередодні всі учні школи дружно готувалися до них: прикрашали школу сніжинками та гірляндами, власноруч виготовляли новорічні іграшки, малювали малюнки, плакати, розучували вірші, пісні, новорічні вітання. На святкових новорічних ранках у початкових класах була новорічна театралізована програма «Міньйони рятують Новий рік». Усі діти були активні: кружляли в хороводах, співали пісні, брали участь у різноманітних конкурсах. Учням 5-8 класу була надана  унікальна можливість здійснити подорож в різні країни світу і дізнатися, які традиції зустрічі Нового року існують на різних широтах земної кулі. Головною умовою подорожі був хороший настрій і щирі посмішки! Для учнів 9-11 класів  школи був організований новорічний вечір. Він складався з безлічі яскравих моментів, які сприймалися глядачами  на одному диханні і сприяли чудовому  настрою в залі.

Проведені в школі новорічні свята стали чудовим завершенням навчального семестру, а також сприяли гарному настрою всіх школярів і вчителів у переддень Нового 2018 року.