Щиро дякуємо за допомогу і вітаємо із зимовими святами!

Напередодні новорічних та різдвяних свят педагогічний, учнівський та батьківський колективи Бершадської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 вітають та висловлюють щиру вдячність народному депутату України Кучеру М.І., депутатам обласної ради Зарічанському В.А. та Ковбасюку О.І., голові райдержадміністрації Стефанцову І.В. та начальнику відділу освіти, фізичної культури та спорту Тартачній О.М., депутатам Бершадської районної, міської та Баланівської сільської рад і їх  головам Бурлаці М.Г., Кольченку М.І., Казміревському В.А., керівникам організацій Андрушко І.І, Гондаруку В.Я., Савченку С.П.,  Кавуну О.Ф., Пітик Н.З., Бондарчуку Є.М., Герасименку О.В., приватним підприємцям Охрименку Б.М., Охрименку О.М., Смереці В.І., Драгану В.Г., Маланчуку В.П., Ковальчуку О.Л., Гнезділову В.Г., Жабку Є.В..
      Дякуємо вам за вашу активну громадянську позицію і партнерство у реалізації проектів та всіх добрих починань. Ваша підтримка — свідчення небайдужого ставлення до проблем освіти і розуміння непересічної важливості шкільного виховання.

Нехай 2018 рік буде для вас багатим на добро, щедрим на успіхи та вдачі! Бажаємо, щоб ваша праця завжди була потрібною і корисною, а успіхи – вагомими та переконливими! Прийдешній рік хай буде світлим, щасливим та мирним, а Різдво Христове наповнить серця любов'ю, надією і вірою!