Підсумкове засідання атестаційної комісії

🎓 28 березня 2024 року відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії 2023/2024 навчального року у Бершадському ліцеї.

🎓На засідання були присутні усі члени атестаційної комісії та педагогічні працівники, які підлягали черговій атестації.

🎓Цьогоріч атестація педагогічних працівників вперше відбувалася відповідно до Положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 9 вересня 2022 року №805.

📝 Атестація педагогічних працівників – це підсумок професійної майстерності педагога, демонстрація його найкращих професійних вмінь. Це система заходів, спрямованих на стимулювання підвищення професійної компетентності, всебічне комплексне оцінювання педагогічної діяльності, за якою визначається відповідність педагога займаній посаді, рівень його кваліфікації та присвоюється кваліфікаційна категорія чи педагогічне звання.

🎓Отже, у 2023/2024 навчальному році атестувалося 8 членів педагогічного колективу. Протягом навчального року у вчителів, які підлягали черговій атестації, відвідувалися уроки, позакласні заходи, вивчалася робота вчителя, здійснювався контроль за виконанням програм, якістю знань учнів, перевірялася документація як вчителя-предметника так і класного керівника. Варто зазначити, що дотримано усі вимоги щодо проведення атестації. А саме: кожен вчитель, який атестується цьогоріч, пройшов підвищення кваліфікації у сумі 150 годин, що становить 5 кредитів Європейської кредитної трансферно-накопичувальної системи.

Отже, за результатами атестаційної комісії Бершадського ліцею :

🔹Чорновол Вері Юріївні, асистенту вчителя, встановили 11 тарифний розряд.

🔹Желовській Лілії Анатоліївні, асистенту вчителя, встановили 11 тарифний розряд.

🔹Кошпетрук Оксані Валеріївні, учителю української мови і літератури та зарубіжної літератури, присвоїли кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії».

🔹Кирилюк Наталії Юріївні, учителю англійської мови, присвоїли кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії».

🔹Шевчук Юлії Борисівні, учителю історії та правознавства, присвоїли кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії».

🔹Пугач Світлані Миколаївні, учителю початкових класів, підтвердили кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та підтвердили педагогічне звання «Старший вчитель».

🔹Рудь Галині Іванівні, учителю початкових класів, підтвердили кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та підтвердили педагогічне звання «Вчитель-методист».

🔹Олійник Аллі Вікторівні, учителю англійської мови, присвоїли кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії».

🔹Олійник Алла Вікторівна, заступник директора з виховної роботи, відповідає займаній посаді.

🌷 Шановні вчителі! Ви достойно пройшли атестаційний період. Хочеться побажати вам:

– Не втрачайте здатності зацікавити учнів і передбачати результати своєї взаємодії з ними.

– Не втрачайте людяності та цілеспрямованості.

– Не втрачайте креативності та здатності до творчості.

– Постійно вдосконалюйте свою педагогічну майстерність.

– Завжди прагніть оригінальності і досконалості в роботі.

– Вмійте бачити й відчувати кожного учня, давати можливість дитині показати свої результати.

– Орієнтуйте свою роботу на майстерності, знаннях, інтуїції.

– Перетворюйте процес навчання на радість.

– Отримуйте професійне задоволення від праці.

– Упевненим кроком йдіть до своєї мети.

– Помічайте в собі найкраще!

– Приносьте людям радість і це зробить вас щасливим!

Найпершим правилом всякого педагога є вміння і бажання постійно вчитися, тоді цьому ж ми зможемо навчити й учнів.

434481149_428574742892577_8157981796234086049_n 434393151_428574682892583_7629848454970381541_n 434366728_428574666225918_5473921894460428845_n