![310530508_5580503405399170_7082981731306569467_n](http://school3bershad.vn.ua/wp-content/uploads/2022/10/310530508_5580503405399170_7082981731306569467_n-678x381.jpg)
Учні 2-В класу (класний керівник Килівник О.А.) стали повноцінними читчами шкільної бібліотеки. На першому тижні Місячника шкільних бібліотек шкільним бібліотекарем Сокур Л.О. заплановані посв'яти учнів молодшої школи у читачі. Найменші школярі з радістю завітали до бібліотеки, з захопленням слухали інформацію від бібліотекаря, задавали цікаві питання, відгадували загадки. Діти пригадали казки, які вони вже чули та допомагали казковим героям розв'язувати завдання.
Діти переглянули повчальний мультик про правильне поводження з книгами. Ознайомились з правилами поведінки у бібліотеці та вивчили правила поведінки з книгою.
На кінець бібліотекар заповнила дитячі формуляри, учні обрали собі книги для читаття і настільки були захопленими, що сіли читати ще у бібліотеці.