![310473287_633635701681698_1681673737984822477_n](http://school3bershad.vn.ua/wp-content/uploads/2022/10/310473287_633635701681698_1681673737984822477_n-678x381.jpg)
Як привити любов до чотирилапих? Що таке відповідальне ставлення до друзів наших менших? Як уникнути проблем у спілкуванні з тваринами? На всі ці питання можна було отримати відповідь на "уроці доброти" у 2-В класі, класний керівник Килівник О.А,
Щороку 4 жовтня відзначається Всесвітній день захисту тварин – це міжнародний день, спрямований на привернення уваги людства до прав чотирилапих та їх добробуту. Дуже важливо виховати у дитини добре ставлення до навколишнього середовища, підтримувати її прагнення допомагати тим, хто цього потребує. У результаті це стане рушійною силою до появи гуманності і сформує активну життєву позицію в майбутньому.