«Посвята у читачі»

Цього року, як і зазвичай, другокласники із нетерпінням чекали на одну із найважливіших подій у їхньому житті – урочистий день «Посвяти у читачі» шкільної бібліотеки. Для кожного майбутнього читача це і справді важлива подія, адже бути читачем шкільної бібліотеки значить бути на рік старшим, на рік розумнішим та вправнішим за першокласників. Окрім того, у бібліотеці є стільки цікавих книг…

Зазвичай день «Посвяти у читачі» відзначається у жовтні місяці. Складається сценарій, святково оформлюється бібліотека, підписуються формуляри майбутніх читачів. Учні середніх і старших класів залюбки беруть участь у проведенні цього яскравого шоу: грають казкових героїв, а потім записують учнів до бібліотеки. В образі героїв улюблених дитячих казок розповідають майбутнім читачам про правила поводження з книгою та  про важливість читання для кожного з нас.