«Посвята в першокласники»

«Посвята у першокласники»

Найочікуванішим заходом осені стало  традиційне свято «Посвята в першокласники». Для всіх першокласників, їх батьків та учителів це урочистий день. Вже майже два місяці хлопчики та дівчатка провчилися в школі. Зовсім нещодавно їх називали малюками, дошкільнятами, а тепер про них кажуть: «Це учні!»

Метою заходу є адаптація першокласників до школи і підвищення мотивації навчання; розвиток творчих здібностей та вміння виступати перед аудиторією; прищеплення навичок правильної поведінки в школі.

Святковий захід «Посвяти у першокласники» провели учні 4-Б класу під керівництвом класного керівника Сметанюк Лариси Іванівни.

Кожен майбутній першокласник пройшов певні випробування, адже, аби отримати звання «першокласника» потрібно довести, що знаєш всі секрети справжнього школяра (наприклад, що має бути у портфелі; як себе потрібно вести на уроках і т.д.)

Слухаючи відповіді хлопчиків та дівчаток, дивлячись на те, як вони працювали, ми з батьками зрозуміли, що сьогодні всі вони стали справжніми  школярами!