Проект «GoCamp 2017» запрошує до співпраці

Влітку 2016 року в Україні було реалізовано перший англомовний табір «GoCamp», учасниками якого стали 127 волонтерів із 40 країн світу та 9 000 дітей віком від 10 до 15 років. Мовні табори мали неабиякий успіх як серед шкіл, так і серед волонтерів. В цьому навчальному році планується запросити вже 1000 іноземних волонтерів, аби GoCamp 2017 охопив 100 000 дітей з усієї України!

GoCamp – це новий формат табору, робочою мовою якого є англійська або німецька. Протягом трьох тижнів табору діти зможуть взяти участь в реалізації захоплюючих проектів та завдань, поспілкуватися англійською з іноземними волонтерами та відпочити. За допомогою спеціально розробленої програми діти будуть перебувати в багатокультурному середовищі, навчатися працювати в команді, критично мислити та бути толерантними до інших. Учителів залучатимуть до розробки міждисциплінарних програм, які наближують навчання до реального життя.

Мета GoCamp — виховати нове покоління всебічно розвиненої та освіченої молоді, яка готова до життя в ХХІ столітті, вільно володіє іноземними мовами та відкрита до пізнання інших культур і досвіду.

В цьому році в рамках GoCamp запускаються три проекти:

1. GoCamp – пришкільні мовні табори.
  2. GoCamp AfterSchool – позакласні мовні програми (пілот в Києві та області).
  3. GoCamp East – виїзні мовні програми для дітей з Донецької та Луганської областей.

У 2017 році організатори очікують приїзду 1 000 волонтерів та участі у таборах 100 000 українських школярів. Волонтери, залучені до проектів, представлятимуть різні країни та національності і стануть культурними послами в Україні. В свою чергу українці отримають унікальну можливість відкрити Україну світові. Саме тому обов'язковою умовою участі шкіл в проекті є забезпечення волонтерів проживанням у сім'ях (host families).

Наша школа також подала заявку на участь у конкурсі. Однією із основних умов участі була демонстрація відеопрезентації про загальноосвітній заклад – учасник проекту. Отож, пропонуємо вашій увазі ролик про нашу Бершадську загальноосвітню школу англійською мовою!