![272683300_1022901464965848_1031333914717174760_n](http://school3bershad.vn.ua/wp-content/uploads/2022/02/272683300_1022901464965848_1031333914717174760_n-678x381.jpg)
Протягом двох тижнів учні 4 – Б класу ( вчитель Чорновол Л.Ф.) на уроках ЯДС вивчали тему «Мікроорганізми» і готували проєкт по даній темі. Що таке віруси і як вони спричиняють хвороби? Де живуть бактерії? Чи всі мікроби шкідливі? Як захиститися від вірусів? Наразі, коли людство вступило в боротьбу з короновірусною хворобою, ці питання стали актуальними. І саме на ці питання діти шукали відповіді, готуючи проєкт. А ще складали казки, в яких головним героєм був Короновірус, якого намагалися побороти вакцини.
Учні переконалися у важливості дотримання правил особистої гігієни. Також навели приклади, що допоможуть захиститися в ситуаціях, які несуть загрозу її життю й здоров’ю.