![272908774_1025635351359126_2542965714968822357_n](http://school3bershad.vn.ua/wp-content/uploads/2022/02/272908774_1025635351359126_2542965714968822357_n-678x381.jpg)
Гра та діяльнісний підхід – це найбільш природний спосіб для всебічного розвитку та навчання дітей.Через співпрацю, комунікацію і розуміння думок у команді, діти вчаться краще розуміти себе і свої почуття, а також розвивають наскрізні зміни, які необхідні для життя сьогодні та в майбутньому. Тож веселі спортивні ігри учнів 1-В класу ( класовод Гончарук Ю.П.) не тільки були розвагою, але й ще одним способом набувати соціальних навичок та спонукати дітей до здорового способу життя через спорт.